BooBooland

Projekt BooBooland vznikl z mé fantasie. Byl by můj sen udělat si vlastní park s mými příšerkami. každá příšerka má své specifické vlastnosti. Mou vizi, přání a práci mužete pomoct zhmotnit na Patreonu https://www.patreon.com/3Dwex


Kozomlejn

Vítejte do děsivých koutů našeho svět
Vítejte v parku, kde se svět plný obludí, skřítků, lesních nestvůr a jezerních zvířat stává skutečností! Vypadají děsivě, ale nebojte se, mnohé z nich mají dobre srdce a skrývají fascinující příběhy. Připojte se ke mně, vašemu průvodci světem fantazie, a objevujte tajemná zákoutí tohoto úžasného místa. Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství a příležitost objevovat nové druhy, učit se jejich zvykům a rozšiřovat své obzory. Vítejte v našem parku, kde se fantazie stává skutečností! 


Trhonožka

Tak tohle je trhonožka, magický skřítek. běhá po lese s pilkou a když nalezne oběť kouzelně jí uspí a oddělí mu nohu zcela bez bolestně a nějaký čas jí používá aby ona sama měla obě. Trhonožky mají rádi lesklé věci a je možné směnit jí zpátky. 

Oční monstum

Tohle je oční monstrum

Nachází se v bažinách a číhá na potenciální oběti.

V případě pozorování zůstaňte na souši.

Nikdo neví, kolik se toho skrývá pod bahnem.


Hladová koule

Tyto hladové koule jsou dobré při drancování jídla. čekají, až ztratíte pozornost. Pozor, jejich oblíbenou pochoutkou je cibule. Po jejich konzumaci se stávají nebezpečnými i pro ostatní.

Démon pes

obvykle se tento typ psa vyskytuje v blízkosti lávových jezer.

je vzhledově velmi přátelský a svůj dlouhý jazyk používá hlavně k pozdravení potenciálních přítulných obětí. Živí se převážně lávovými brouky.Masožravá rostlina

Farmáři používají tento slunečník jako strašáka na polích.

Standardně se živí ptáky na polích. Pár farmářů, pytláků a dokonce i pár slonů už ale chybí.

Hladový kanibalský duch.

Je to velmi zlý, hladový a nenasytný duch.

je velmi škodolibý a snaží se svou oběť nejprve velmi psychicky zničit.


Bahenní monstrum

Tohle je zatracené monstrum. jsou obvykle malí a jedí zbytky poblíž popelnic. jsou všežravci a jsou jich plná města. Zvětšují se podle krmení. V Jižním křídle města Quajtišek prý obluda dorostla do velikosti člověka. A je také pravda, že začali mizet psi a kočky.

Husa zubatá.

tento typ husy se vyvinul tak, že se husám dávaly zbytky od večeře se zbytky masa. tyto husy se přizpůsobily masité stravě.

pozor, koušou.Knižní monstrum

Toto je kouzelné stvoření, které se rozšířilo po celém světě. Nejčastěji se schovává ve starých povislých knihovnách, kde dřímá.

Čarodějové je někdy krotí. jsou vynikajícími společníky nabitými silou.

WC monstrum 

Toto je proměnlivý jedlík. se může proměnit téměř v cokoliv. Tento většinou záchodový typ se živí lejnem. ale jeho vzhled spíše odradí každého tvora.Bludný pařez

Podkopává lidem nohy a pak žere co jim jen spadne z ruky 

Houba monstrum
Tento druh živočicha je masožravý. nejraději má elfy, skřítky a trpaslíky. Nechutnají jí trolové.
ačkoliv vypadají jako zcela normální houby jsou velice zlý a dokáží potrápit i svalnaté dobrodruhy. Tlamo-Hex-Hex
Je druh šneka. je vysoký kolem 2. Je to velmi chytrá a inteligentní bytost. Někdo tvrdí, že tyto bytosti dokáží i lítat časem i prostorem.

Jeskyní trolda

Jeskyní trolda je masožravé stvoření. svou obět chytne do svých chapadel a zkouší jí celou spolknout po té začně utíkat. Na záchranu oběti je přibližně 24 h kdy lze zachránit již pozřenou obět.
Po Česneku se mu dělá špatně od žaludku. Palma monster

Toto je magická bytost. obvykle naláka na odpočinek dobrodruhy a magii z osoby vytáhnout všechnu životaschopnost. nemají zuby krmí se lidskou energii 

létající dozor.

Tento tvor je tvor rád lítá nad budovi, povozy i poštovními schránkami. Tyto objekty pak nejčastějí pokaká. svým velkým okem dokáže zaměřit i sebeměnší maličkost, která mu udělá škodolibou radost. Občani mají za to, že je místní království dokáže skrze těchto tvorů sledovat.Obluda 21 ?
tohle je obluda zjevuje se zcela nahodně a pouze se směje. nikdo neví proč to dělá a co tím plánuje. Ještě nikomu se tato 2 metry velká obluda nepodařila chytit. 

Toto je skřítek to samo.
Ztrácí se vám ponožky? Vyndává vám někdo boty? rozdělává hracky po podlaze aby ste na ně šlapl? Schovává dřebo na topení? Vypínájí se vám budíky, kohouti nekokrhají, vzdy prijdete a mate prázdnou ruličku od toaletního papíru.
Pak hrozí že máte tohoto domácí Bůžka s názvem To SAMO.

Ze serie 3D-wex Boobooland podporte mé sny i na mém patreonu https://www.patreon.com/3Dwex